حذف تبلیغات ستون سمت راست از نتایج گوگل

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 24 شهریور 1395 در ساعت 9 : 47 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تبلیغات ستون سمت راست از نتایج گوگل حذف شد

طبق بیانیه ای گوگل تمام تبلیغات متنی را که در بخش ستون سمت راست در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شدند را حذف کرد. حال در این مقاله قصد داریم تاثیر این تغییرات را بر کمپینهای تبلیغات متنی بررسی نماییم. امروزه برخی از کسب و کارها برای بیشتر دیده شدن از تبلیغات گوگل استفاده می کنند. با تغییرات انجام شده بیشترین اثرگذاری تبلیغات گوگل مربوط به سه لینک اول تبلیغات است. در واقع این سه لینک حدود 85 درصد کلیک ها را به خود اختصاص می دهند. با حذف تبلیغات سمت راست ، یک جایگاه به تبلیغات گوگل موجود در بالای نتایج جستجو اضافه شد.

نتیجه مثبت جایگاه چهارمی که در قسمت بالای نتایج جستجو قرار دارد، این است که رتبه بندی های بالا قادر به نمایان سازی افزونه های تبلیغاتی متنوع تری هستند. در این جایگاه از تبلیغات گوگل ، شما می توانید اطلاعات بیشتری را قرار دهید.

جایگاه چهارم که در قسمت بالای نتایج جستجوی نمایش داده می شود ، باعث می شود تا نتایج جستجوی ارگانیک به سمت پایین منتقل شود. در نتیجه رتبه یک گوگل در نتایج جستجوی ارگانیک دیگر در بالاترین بخش صفحه قرار ندارد. همین امر موجب می شود تا اولین نتایجی که کاربر با سرچ کلمه مشاهده می کند ، تبلیغات گوگل شما باشد.

با این تفاسیر ، سایتی که دارای رتبه اول در نتایج جستجوی ارگانیک است ، بیشترین شکست را متحمل خواهد شد زیرا این سایت جایگاه خود را به تبلیغات گوگل می دهد و کاربران برای دیدن سایت رتبه یک در نتایج جستجوی ارگانیک باید از اسکرول استفاده نمایند. بنابراین تبلیغات گوگل به ویژه در بالای صفحه نتایج جستجوی ارگانیک می تواند تاثیر به سزایی بر روی سئو و افزایش بازدید سایت شما داشته باشد. با این تفاسیر لازم نیست دیگر از حذف تبلیغات موجود در ستون سمت راست ناراحت باشید. 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :