بررسی طراحی جدید تبلیغات گوگل

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 4 شهریور 1395 در ساعت 11 : 8 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

چگونه تبلیغ کنندگان آنلاین از مزایای طراحی جدید تبلیغات گوگل بهره مند می شوند ؟

گوگل در دنیایی که انجام کارها با تلفن همراه روز به روز در حال گسترش است ، پیوسته رشد کاربران تلفن همراه را بررسی کرده و به دنبال راه هایی می گردد تا تبلیغ کنندگان بتوانند بهترین نتیجه را از تبلیغات روی تلفن های همراه داشته باشند .

هنگامی که رابط کاربری تبلیغات گوگل یا همان Google AdWords برای اولین بار خلق شد ، به صورت انحصاری تبلیغات متنی را شامل می شد . اما امروزه گوگل ادوردز از انواع ویژگی ها مانند تبلیغات خرید (Google Shopping ads) و تبلیغ های مبتنی بر تصویر و غیره پشتیبانی می کند .

گوگل همچنین ارتباط نزدیکی با تبلیغ کنندگان دارد و به نظرات و بازخوردهای آنها توجه می کند و به همین دلیل تغییرات در سرویس تبلیغ خود را با توجه به نیاز کسانی که آگهی می دهند انجام می دهد .

اکنون به بررسی نکات کلیدی در طراحی جدید تبلیغات گوگل می پردازیم :

- رویکرد تمرکز بر اهداف کسب و کار ها : گوگل ادوردز در طراحی جدید بر هماهنگی بیشتر تبلیغات با اهداف بیزینس ها و کسب و کار ها پرداخته است . این مساله به افزایش ترافیک وب سایت ها و افزایش فروش فروشگاه های اینترنتی کمک می کند .

- آسانی دسترسی به داده های مرتبط : تبلیغات گوگل دسترسی را به داده ها و اطلاعات مرتبط آسان تر کرده است . برای مثال در طراحی جدید تبلیغ کنندگان می توانند میزان ترافیک ورودی از تلفن های همراه را مشاهده کنند .

- صرفه جویی در زمان : بروز رسانی های تبلیغات گوگل به آگهی دهندگان این امکان را می دهد تا با مدیریت آسان تر تنظیمات مهم در وقت خود صرفه جویی کنند .

- مشاهده کلیک ها به صورت گرافیکی : تبیلغ کنندگان بیشتر از یک ماه قادر به مشاهده کلیک ها خواهند بود. در طراحی جدید ادوردز این امکان نسبت به ورژن قبلی از نظر آسانی مشاهده و خواندن اطلاعات ارتقا یافته است .

- مشاهده تبلیغات برتر : درست در زیر گراف overview screen ، پنج گروه تبلیغاتی برتر به همراه هزینه و تعداد نمایش آنها قرار گرفته اند . کاربران می توانند که کدام یک از گروه های تبلیغاتی آنها بهتر عمل می کند. برای خرده فروشان نیز امکان وجود دارد تا بدانند کدام دسته از محصولاتشان در ادوردز محبوبیت بیشتری دارد .

- نمایش عملکرد بر اساس نوع دستگاه : قسمت overview همچنین عملکرد هر دستگاه (کامپیوتر ، موبایل ، تبلت) را بر اساس تعداد کلیک ها ، تعداد دفعات نمایش و هزینه نشان می دهد .

تغییرات جدید تبلیغات گوگل چه مزایایی برای تبلیغ کنندگان دارد ؟

همان طور که مشاهده کردید ، هدف گوگل از این تغییرات پاسخ گویی به نیازهای آگهی دهندگان است .

با افزایش کاربران تلفن همراه در سرویس جستجوی گوگل ، طراحی جدید این امکان را فراهم می کند تا تبلیغ کنندگان استراتژی خود را برای هر دستگاه ( کامپیوتر ، موبایل و تبلت) بهتر مدیریت کنند . 

طراحی جدید ادوردز دسترسی به ابزارهای مرتبط برای رسیدن به اهداف مشخص را ساده تر کرده است . کاربران باتجربه هم می توانند با تعداد کلیک های کمتر و صرف زمان کمتر ، اطلاعات بیشتری دریافت کنند .

روند تغییرات سرویس تبلیغات گوگل به آرامی صورت خواهد گرفت . پس اگر الان با همان طراحی قبلی مواجه شدید شگفت زده نشوید . به نظر می رسد که این تغییرات تا پایان سال 2017 اعمال شوند . البته طراحی جدید در برنامه اندرویدی AdWords  اعمال شده و قابل مشاهده است . 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :